• Свеж
Кутии за Балони јојофуни Град, 2022 Дипломирање Кутии За Украси За Забави Транспарентни Кутии Со Букви За Град Совршени За Материјали За Украси За Забави Во Училиште
zoom_in

Кутии за Балони јојофуни Град, 2022 Дипломирање Кутии За Украси За Забави Транспарентни Кутии Со Букви За Град Совршени За Материјали За Украси

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

: ) Совршени украси за забави за дипломирање, украси за реквизити за фотосесија за вашата училница или училиште : ) Може да се наполни со супер прекрасни балони или цвеќиња, да стави конфети во кутијата, да ги персонализира налепниците или картичките на етикетата и вашите пријатели секогаш ќе го паметат. : ) Додадете радосен амбиент на вашата матура, осветлете ја атмосферата на возбуда. : ) Висококвалитетниот хартиен материјал е издржлив и безбеден за употреба, може да го чувате долго време. : ) Производот е лесен и компактен, лесен за употреба и пренослив за носење. Карактеристики-Материјал : Хартија.- Големина : 30х30см. Пакет, Вклучувајќи 4 х дипломирањето балон кутии.

Поврзани производи..