• Свеж
Лабакита Среќен Роденден Мајка Врата Банер, Мајка/Жени Роденден Украси, Жени Роденден Вратата Банер, Среќен Роденден Позадини За Жени
zoom_in

Лабакита Среќен Роденден Мајка Врата Банер, Мајка/Жени Роденден Украси, Жени Роденден Вратата Банер, Среќен Роденден Позадини За Жени

DEN 175.84

Стока
check Во продавницата

●Материјал●? Полиестерска ткаенина, силна и издржлива, против брчки, без пеглање, без деформација €Големина? Околу 70,8 х 35,4 инчи. Тоа е многу видливо и многу погодно како позадина за забава. ①Предности? Издржлив, ветроупорен, не е лесен за кинење, шарен, не избледува и може да се пегла. Многу стабилна и убава. Тоа е врв на забавата. Покрај тоа, може да се исчисти и повторно да се користи. Од прилика? Погоден за украсите на роденденските забави на жените, за одбележување на среќни моменти. Ја користиш ли? На четирите агли на банерот има мала дупка, која може да се фиксира и закачи со обезбеденото јаже. Може да се закачи на ѕидот, балконот, оградата, дрвото итн. може да се користи во затворени простории и на отворено. ●Материјал●? Полиестерска ткаенина, силна и издржлива, против брчки, без пеглање, без деформација. €Големина? Околу 70,8 х 35,4 инчи. Тоа е многу видливо и многу погодно како позадина за забава. ①Предности? Издржлив, ветроупорен, не е лесен за кинење, шарен, не избледува и може да се пегла. Многу стабилна и убава. Тоа е врв на забавата. Покрај тоа, може да се исчисти и повторно да се користи. Од прилика? Погоден за украсите на роденденските забави на жените, за одбележување на среќни моменти. Ја користиш ли? На четирите агли на банерот има мала дупка, која може да се фиксира и закачи со обезбеденото јаже.

Поврзани производи..