• Свеж
6 Парчиња Затворачи На Вратите Заштитник На Ѕидот Мал, 1,57 Инчи, Браници На Вратите На Кабинетот, Заштитник На Ѕидот Со Тркалезно Копче Со Силно Самолепливо, Ѕиден Шт?
zoom_in

6 Парчиња Затворачи На Вратите Заштитник На Ѕидот Мал, 1,57 Инчи, Браници На Вратите На Кабинетот, Заштитник На Ѕидот Со Тркалезно Копче

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Што Ќе Добиете : ќе добиете 6 парчиња заштитници на ѕидот на затворачот на вратата и ќе добиете 50 парчиња дополнителни браници на вратата на кабинетот како подарок! Големината на затворачите на вратите е 132 инч, совршен за повеќето рачки на вратите, големината на браниците на вратите на кабинетот е 8*8*2. Намалете Ја Бучавата И Заштитете Ги Ѕидовите : овој затворач на ѕидната врата е изработен од врвна силиконска гума со соодветна дебелина за да апсорбира бучава и да ги заштити вашите ѕидови. Лесен За Употреба И Употреба Долго Време : треба само да го излупите затворачот на вратата од заштитната хартија и да го залепите на ѕидот што сакате да го заштитите (Држете го ѕидот мазен и сув пред употреба), не се потребни алатки за време на употребата. Тоа ќе трае долго време по лепење!. Широко Апликации : овој производ е совршен за големи врати на кабинетот, фрижидер, агли на масата, тоалетни седишта и наслони, ефикасно ги штити ѕидовите и рачките на вратите, исто така може значително да го намали создавањето бучава. Бесплатните браници на кабинетот од 50 парчиња може да се користат на места каде што не може да се користат запирањата на вратите, како што се мали ормари, фиоки, рамки за слики и стаклени врвови на масата - обезбедување амортизирање за да се спречи оштетување од случајно треснување, удирање и затворање!. Висококвалитетна Гаранција И Услуга По продажбата : ако има проблем со квалитетот на нашите производи, ве молиме контактирајте не во секое време и подготвени да обезбедите подобро решение за секој драг клиент. Сите ваши прашања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа!. Што Ќе Добиете : ќе добиете 6 парчиња заштитници на ѕидот на затворачот на вратата и ќе добиете 50 парчиња дополнителни браници на вратата на кабинетот како подарок! Големината на затворачите на вратите е 1.32 инч, совршен за повеќето рачки на вратите, големината на браниците на вратите на кабинетот е 8*8*2. Намалете Ја Бучавата И Заштитете Ги Ѕидовите : овој затворач на ѕидната врата е изработен од врвна силиконска гума со соодветна дебелина за да апсорбира бучава и да ги заштити вашите ѕидови. Лесен За Употреба И Употреба Долго Време : треба само да го излупите затворачот на вратата од заштитната хартија и да го залепите на ѕидот што сакате да го заштитите (Држете го ѕидот мазен и сув пред употреба), не се потребни алатки за време на употребата. Тоа ќе трае долго време по лепење!. Широко Апликации : овој производ е совршен за големи врати на кабинетот, фрижидер, агли на масата, тоалетни седишта и наслони, ефикасно ги штити ѕидовите и рачките на вратите, исто така може значително да го намали создавањето бучава.

Поврзани производи..