• Свеж
Х-DREE M8x40mm Навој Прилагодлив Рачка За Стегање Рачка Машини Копче Црна (M8x40mm Роскадо Паланка де сујекион прилагодлива Манија Макинарија Перила Негро
zoom_in

Х-DREE M8x40mm Навој Прилагодлив Рачка За Стегање Рачка Машини Копче Црна (M8x40mm Роскадо Паланка де сујекион прилагодлива Манија

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Должина На Рачката на рачката : 65мм/2,6"; Вкупна Големина : 75 х 77 х 19мм/3 "х 3 " х 0,7"(Л*В*Т) Име На Производот : Прилагодлива Рачка На Рачката; Материјал : Метал. Тежина : 62гр; Содржина На Пакетот : 1 х Прилагодлива Рачка на Рачката. Главна Боја : Црна (главна боја : Црнец. Големина На конец : М8 х 40мм/0,31 "х 1,6" (Д*Л) (Тамањо де роска : М8 х 40 мм / 0,31' х 1,6 '(Д * Л). Должина На Рачката на рачката : 65мм/2,6"; Вкупна Големина : 75 х 77 х 19мм/3 "х 3 " х 0,7"(Л*В*Т). Име На Производот : Прилагодлива Рачка На Рачката; Материјал : Метал. Тежина : 62гр; Содржина На Пакетот : 1 х Прилагодлива Рачка на Рачката. Главна Боја : Црна (главна боја : Црнец. Големина На конец : М8 х 40мм/0,31 "х 1,6" (Д*Л) (Тамањо де роска : М8 х 40 мм / 0,31' х 1,6 '(Д * Л). М8х40мм Навој Прилагодлива Рачка За Стегање Машинско Копче Црна Карактеристика големо влијание, анти-киселина, анти-нафта и видови на хемиски агенси.Оваа рачка е особено за аголот на вртење на рачката е ограничен, поради недостаток на простор.Прилагодливата Рачка го претставува клучот за сигурно и удобно држење.Оваа рачка обезбедува идно ориентирано и моќно решение за речиси секој проблем со работењето и стегањето.Опис На Шпански Јазик 8х40мм Роскадо Паланка де сујекион прилагодлива Манија Макинарија Перила Негролонгитуд дел манго де ла паланка : 65 мм / 2,6' '; тамањо вкупно : 75 х 77 х 19 мм / 3' 'х 3' 'х 0,7' (Л * В * Т)номбре дел продукто : Манија де паланка Прилагодлива; Материјал : Металпесо : 62 Г; контенидо дел пакет : 1 Х Паланка Аџустабл Директор На Боја : Негротамано де роска : м8 х 40 мм / 0,31 'Х 1,6' (д * л).

Поврзани производи..