• Свеж
AE312 1PC Кремација накит срцев приврзок метал кремирање урн човечки пепел Меморијален урн кутија со комплет за полнење и спомен -меморијал за торбички за подароци
zoom_in

AE312 1PC Кремација накит срцев приврзок метал кремирање урн човечки пепел Меморијален урн кутија со комплет за полнење и спомен -меморијал

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Чувајте спомени од вашата сакана личност близу до срцето Материјал : 316 не'рѓосувачки челик. Големина : 20*25 мм. Количина : 1 парчиња. Кога го носите како потсетник дека вашата сакана личност секогаш во твоето срце, никогаш не била разделена. Чувајте спомени од вашата сакана личност близу до срцето. Материјал : 316 не'рѓосувачки челик. Големина : 20*25 мм. Количина : 1 парчиња. Кога го носите како потсетник дека вашата сакана личност секогаш во твоето срце, никогаш не била разделена. Ви благодарам што дојдовте. Се надеваме дека ќе ви се допаднат сите добрини. Исто така, ви посакувам среќен секој ден. Добра среќа секој ден! Материјал : 316 не'рѓосувачки челик : Сребрените страни не содржат Ashesnote : Снимање со светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку различно од вистинската работа. Грешката дозволена мерка е +/- 1-3 см.

Поврзани производи..