• Свеж
Супер Тешки Кевлар Arмид Сите Намени V-Појас одговара ПИКС # 5L910K
zoom_in

Супер Тешки Кевлар Arмид Сите Намени V-Појас одговара ПИКС 5L910K

DEN 162.08

Стока
check Во продавницата

Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V - Појас Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Дел!. Кевларските појаси се направени со Кевларни жици со висока јачина во внатрешноста на ременот и се Отпорни на Топлина и Масло. Колку се силни кевларските појаси? Кевлар е истиот материјал што се користи во елеци отпорни на куршуми!. Овој појас е 5/8 "х 91". Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V - Појас.

Поврзани производи..