• Свеж
NBK Јапонија MJC-65K-BL 13/16 инчи до 1 1/2 инчен вилица-тип флексибилно спојување
zoom_in

NBK Јапонија MJC-65K-BL 13/16 инчи до 1 1/2 инчен вилица-тип флексибилно спојување

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Спојување на носење 1 дијаметар : 13/16 инчи Спојување со 2 дијаметар : 1 1/2 инч. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. Спојување направено во Јапонија. Спојување на носење 1 дијаметар : 13/16 инчи. Спојување со 2 дијаметар : 1 1/2 инч. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. Спојување направено во Јапонија. NBK Јапонија MJC-65 K-BL 13/16 инчи до 1 1/2 Inchjaw-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-65 K-BL 13/16 инчи до 1 1/2 инчен флексибилен спој на вилицата, ова е флексибилно спојување од типот на вилица . Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА ОБЕЗБЕДУВАЕ 1 Дијаметар : 13/16 Инчоуплинг Дорт 2 Дијаметар : 1 1/2 инчи Должина на должината : 90Кулинг Надворешен дијаметар : 65material : Не'рѓосувачкиот е флексибилна спојка од типот на вилицата. Соберете ја и поделете го центарот и ракавот непречено. Екселентната флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрацијата на извртувањето. 65 K-BL 13/16 инчи до 1 1/2 инчен вилица-тип флексибилен спој за спојување на типот на типот на типот на типот на типот на типот-тип-65 K-BL-13-16 INCH-1 1-2 INCH.

Поврзани производи..