• Свеж
KZ DQ6 Слушалки За Монитор За Во Уво Жичен IEM-Професионален Стерео Хифи Бас Бучава Во Ушите Слушалки За Пејачи Музичари
zoom_in

KZ DQ6 Слушалки За Монитор За Во Уво Жичен IEM-Професионален Стерео Хифи Бас Бучава Во Ушите Слушалки За Пејачи Музичари

DEN 463.84

Стока
check Во продавницата

Саморазвиената структура на позлатениот приклучок од 0,75 мм и заменливиот дизајн на кабелот за задоволување на индивидуалните потреби Соберете го Кабелот Bluetooth за да станете слушалка Bluetooth за неколку секунди (треба да купите адаптирани кабли bluetooth одделно). Оригинален хифи квалитет на звукот. Удобно за носење. Поддршка кабел за надградба. Физичко намалување на бучавата. Двојна магнетна ниска фреквенција голема динамика. Тип на низа динамична комбинација со висока фреквенција. ●2 ПИНСКИ ОТСТРАНЛИВ ДИЗАЈН на КАБЕЛ ● надградлив дизајн на кабел, можете флексибилно да ги надградите слушалките за да одговараат на различен интерфејс на уредот, тип-Ц, приклучок од 3,5 мм. Жичните слушалки стануваат ТВС безжични слушалки. Кабелот за надградба на Bluetooth и сребрениот кабел за надградба се достапни во продавницата GK, можете сами да ги купите. ●6 ЕДИНИЦИ ЗВУК СО ВИСОКА ВЕРНОСТ QQ6 има висококвалитетни 10mm двојни магнетни динамички единици, високо-енергетски два 6mm единечни магнетни за моќен звук, јасни вокали и богати музички детали може да се прикажат. ● ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ QZ DQ6 го користи капакот на лицето од легура на цинк + се избираат целосно проѕирни чаши за уши, внатрешната структура е јасно видлива и јасно се прикажува убавината на науката и технологијата. €onomономски ДИЗАЈН QZ DQ6 слушалките се лесни и меки и се дизајнирани според геометријата на ушите за да ја исполнат ergономијата. Во исто време, обезбедени се 3 големини на врвови за уши, можеме да избереме според големината на нашите уши. ●СОВРШЕН ПОДАРОК : овие слушалки за уши се одлични за музичари, пејачи, тапанари, исто така, совршен подарок за дома, забави, Божиќ, студенти, љубители на музика итн. Сите наши производи се оригинални фабрика. ●2 ПИНСКИ ОТСТРАНЛИВ ДИЗАЈН на КАБЕЛ ● надградлив дизајн на кабел, можете флексибилно да ги надградите слушалките за да одговараат на различен интерфејс на уредот, тип-Ц, приклучок од 3,5 мм.

Поврзани производи..