• Свеж
Barrow LRC 2.0 5v 3Pin Argb Адаптер Кабел Аурора Матичната Плоча Светилка Контрола Врска Линија 40CM ZBDZJX-5
zoom_in

Barrow LRC 2.0 5v 3Pin Argb Адаптер Кабел Аурора Матичната Плоча Светилка Контрола Врска Линија 40CM ZBDZJX-5

DEN 127.84

Стока
check Во продавницата

Barrow ZBDZJX-5 LRC 20 5 V Argb Адаптер. Може да се поврзе само со Матичната плоча 5v 3-Пински Аргб Осветлување. Големина : 40см. Barrow ZBDZJX-5 LRC 2.0 5 V Argb Адаптер Кабел Aurora на матичната плоча и контрола на светилка линија за поврзување Употреба за поврзување Barrow LRC 2.0 Производи На Матичната Плоча. КОМПАТИБИЛНОСТ : СИТЕ БАРОУ LRC 2.0 ПРОИЗВОДИ ДЕЛОВИ ВКЛУЧЕНИ : 1x 40cm Адаптер Кабел.

Поврзани производи..