• Свеж
Статични Нокти Еднократно Поп-На Маникир Сет, Не-Штетни Лепак-На Ноктите-Лажни Нокти Со Статички Лепак За Нокти, Ноктите Во Собата, Лажни Акрилни Притиснете На Нокт?
zoom_in

Статични Нокти Еднократно Поп-На Маникир Сет, Не-Штетни Лепак-На Ноктите-Лажни Нокти Со Статички Лепак За Нокти, Ноктите Во Собата,

DEN 399.84

Стока
check Во продавницата

НЕ Е ШТЕТНО - нашиот статички лепак не е штетен и се раствора со текот на времето, така што нема да ги остави вашите нокти оштетени како што прави повеќето лажни лепила за нокти МАНИКИР ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА-Статичките Нокти траат до 18 дена и можат повторно да се нанесат до 6 пати за пократко носење. ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ-тезите во тренд, издржливи нокти може да се отстранат, повторно да се нанесат, насликаат, па дури и да се преобликуваат за целосно прилагодување. ЛЕСНО НАНЕСУВАЊЕ-Едноставно нанесете рамномерен слој лепак на статичкиот шајка и природниот шајка и ставете го на ноктот. Цврсто притиснете надолу 30+ секунди користејќи го палецот. Притиснете ги воздушните џебови и нанесете повеќе лепак и притисок за да ги избегнете. ВКЛУЧУВА-комплетот За Нокти вклучува 24 клинци во 12 големини по рака (одговара на ситни, просечни и поголеми нокти), Статички нештетен лепак и двострана датотека/тампон. ДОБИЈТЕ РЕЗУЛТАТИ ОД САЛОНОТ ЗА НЕКОЛКУ СЕКУНДИ БЕЗ ВРЕМЕ, ШТЕТА ИЛИ ПОСВЕТЕНОСТ. Запознајте ја подобрата, долготрајна алтернатива на гелови, падови, акрилик и нокти за притискање. Наградуваниот поп-Маникир За Повеќекратна Употреба на статик ви дава совршен, нештетен маникир за неколку секунди за дел од цената на салонот. Секој комплет за маникир доаѓа со нештетен лепак за нокти.

Поврзани производи..