• Свеж
Славини Бања Водопад Славини За Мијалник, Цврст Месинг, Топла И Ладна Вода Миксер Чешма, Една Рачка Водопад Бања Мијалник Славини, Црна
zoom_in

Славини Бања Водопад Славини За Мијалник, Цврст Месинг, Топла И Ладна Вода Миксер Чешма, Една Рачка Водопад Бања Мијалник Славини, Црна

DEN 1553.60

Стока
check Во продавницата

Бања Мијалник Славини И Делови Славина за Бања Со Излив на водопад : Славината за Водопад обезбедува јасен и постојан ламинарен проток што обезбедува прекрасна презентација на вода што е совршена за употреба со мијалници за контејнери и работни површини. Контрола со една Рачка : дизајнот со една рачка на оваа славина го олеснува контролирањето на протокот и температурата на водата. Можете да ја поставите температурата на водата на топла или ладна. Сигурни вентили : Висококвалитетните керамички калеми обезбедуваат употреба без одржување. Тестирано без капе по 600. Месинг материјал : Одлична отпорност на ' рѓа, издржливост и безбедност, така што славините за мијалник во бањата може да се користат долго време во влажни средини. Славини За Мијалник За бања И Делови Водопадот со Славини за Бања импресионира со своите тивки и нежни Славини за воден млаз ги намалуваат грозните дамки од вода и обезбедуваат удобен притисок на водата спецификации На Производот : име На Производ : Славина За Водопад За Мијалник За Бања : тип на месинг : калем за керамичка плоча : Црна, Црна Сребрена, бела, Црна Златна, бела Златна Број на дупки/тип на работа : единечна дупка/единечна рачка тапа Апликација : Снабдување Со Топла И Ладна Вода. Параметри на производот : дијаметар На Седиштето : 3,5 cmworking температура : 0°-90°Инсталација создаден : 3,5 CMinlet и излез цевка дијаметар : G1/2 Total висина : 14,5 CMoutlet должина : 12,5 Mmpleesh погледнете го димензионалниот цртеж за детални димензии.

Поврзани производи..