• Свеж
Смед 12810 Папки Со Датотеки Директно Сечење Засилено Горно Јазиче Буква Бело 100/Кутија
zoom_in

Смед 12810 Папки Со Датотеки Директно Сечење Засилено Горно Јазиче Буква Бело 100/Кутија

DEN 229.44

Стока
check Во продавницата

Продадени како 100/Кутија Користете боја за категоризирање. Постигна за 3/4 " проширување. Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. 100 папки чуваат и организираат безброј витални документи. Засилени јазичиња за дополнителна издржливост и подолг век на траење. Користете боја за категоризирање. Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. Тип На Папка со датотеки : Горниот Таб; Големина : Буква; Материјал На Папката : 11 пт. Акции; Боја (И) : Бела.

Поврзани производи..