• Свеж
2014-2018 Импала Чеви Милинк Центар За Заштита На Екранот За Навигација Екран На Допир Дисплеј Против Гребење Висока Јасност Чист Заштитен Филм ОД Калено Стакло HD
zoom_in

2014-2018 Импала Чеви Милинк Центар За Заштита На Екранот За Навигација Екран На Допир Дисплеј Против Гребење Висока Јасност

DEN 211.04

Стока
check Во продавницата

ЗА ШТО Е ДИЗАЈНИРАН? Прилагодено е за 2014 2015 2016 2017 2018 импала навигатор екран КОЈА Е ПРЕДНОСТА? 9ч Цврстина Против Гребење, Олеофобна Обвивка,Анти-експлозија,Анти-Отпечаток од Прст,Анти Отсјај, ФИЛТЕР УВ.Автоматска Адсорпција. ДАЛИ ТОА ЌЕ ВЛИЈАЕ НА ОПЕРАЦИЈАТА?Не, 0,26 ММ УЛТРА ТЕНОК нема да влијае на чувствителноста;ВИСОКАТА ДЕФИНИЦИЈА ви дава јасно и вистинито искуство со користење. ШТО Е МАТЕРИЈАЛОТ? Увезен стаклен материјал со напредна нанотехнологија и ласерско сечење за да одговара на оригиналниот екран на уредот за Серијата bmw 2/3/4. ШТО Е ВКЛУЧЕНО?1 X Заштитник На Екранот За Навигација;1 X Помошни Алатки За Инсталација (Пластичен Морон ,Налепници За Отстранување Прашина, Подлога За Подготовка На Алкохол, Крпа За Чистење Микро-Влакна).

Поврзани производи..