• Свеж
Склопувачки Канти За Складирање Со Капаци 5 Пакувања(2 ПАРЧИЊА корпа+3 ПАРЧИЊА фиока за долна облека) Кутија За Складирање Со Преклопување Големи Канти За Складирањ?
zoom_in

Склопувачки Канти За Складирање Со Капаци 5 Пакувања(2 ПАРЧИЊА корпа+3 ПАРЧИЊА фиока за долна облека) Кутија За Складирање Со Преклопување

DEN 579.20

Стока
check Во продавницата

Кутија за Складирање што се склопува (4-ПАКУВАЊЕ, корпа за отпадоци од 1 парчиња, фиока за долна облека од 3 парчиња за долна облека, крпа,чорапи,) : комплетот за корпи што Се Склопува обезбедува совршен, лесен начин за додавање, организирање и складирање додека ги одржувате предметите уредни и организирани дома, канцеларија, домашна канцеларија, мансарда или други живеалишта Паметен Дизајн : склопувачки корпи за складирање за подобро за неред од ткаенина. Димензии (бин) : 17,7 (Л) х 11,8 (Ч) х 11,8 (В) инчи.Организатор : 6-Решетка Градник Кутија : 12.7 Инч, 7-Мрежа Долна Облека Кутија : 4.7 Инч, 11-Мрежа Чорапи Кутија : 4. ОРГАНИЗИРАЈТЕ И ЧУВАЈТЕ : Издржлива лесна корпа за складирање играчки, книги, игри, уметнички и занаетчиски материјали, постелнина, облека, чорапи, производи за бебиња, украси за одмор, Двд-а, спомен и повеќе парчиња дома или канцеларија. Совети за употреба : комплетот за корпи доаѓа со пакување со компресија што може да резултира со збрчкан и стуткан при транзит на долги растојанија. Постепено ќе закрепне по одреден временски период, а исто така може да се измазне со пегла и фен.

Поврзани производи..