• Свеж
3дроза На Римскиот Театар Антички Град Хиерополис Фотографија-Плочки
zoom_in

3дроза На Римскиот Театар Антички Град Хиерополис Фотографија-Плочки

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1/4 D градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Сликата е отпечатена на долната страна на стаклото. Чиста стаклена завршница. Исчистете со благ детергент. Римскиот Театар Антички Град Хиерополис Фотографијата Плочка е одлична за заден удар, маса или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Поврзани производи..