• Свеж
омоми Магсафе Херкулес Флип Паричник Стојат за iPhone 14/13/12 Серија, Ултра Тенок 2 Во-1 Магнетни Телефон Стојат 2+ Картичка Држач &засилувач; Прст Зафат, Отстранлив &засилу
zoom_in

омоми Магсафе Херкулес Флип Паричник Стојат за iPhone 14/13/12 Серија, Ултра Тенок 2 Во-1 Магнетни Телефон Стојат 2+ Картичка Држач &засилувач;

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

●Дизајн На бифолд Паричник ● Едно преклопување со две клапи Телефонскиот Паричник Херкулес Флип е дизајниран како двоен паричник, кој е подиректен и многу полесен за употреба. Покрај тоа, магнетното затворање обезбедува цврсто затворање и ги штити вашите најважни работи во движење. ●2 + Држач за Картички 2 Во 1 држач За паричник Магсафе со слот за двојна картичка може да собере до 2 картички и е безбедно скриен на задниот дел од телефонот. Големиот капацитет, но сепак тенок и лесен, ви овозможува да го чувате во џеб и да го носите наоколу. ●Прилагодлив Режим На Гледање Е Дизајниран Со хоризонтално и вертикално прилагодување без чекор, лесно прикачен на задниот дел од телефонот со функција дизајнирана со магнет и едноставно го врти телефонот за да ја задоволи вашата потреба. Комуницирајте со вашиот телефон на најудобен начин додека пребарувате на интернет, стриминг, игри или се придружувате на повик за зумирање. €Погодност За Сите Q магнетниот прстен е вграден и е специјално дизајниран да се користи со функцијата Mag Safe. Оттука, за инсталирање, само прицврстете го телефонот и тој цврсто ќе се закачи без паѓање. Ние исто така нудиме метална плоча за корисниците кои не се Магсафе да купат. Тоа му овозможува на вашиот телефон да има функција на магнетна адсорпција и лесно е да се придржувате до задниот дел од куќиштето на телефонот или телефонот.

Поврзани производи..