• Свеж
2,5 Внатрешен внатрешен SSD, стабилен пренос со низок шум до 465MB/s 430MB/s 1TB SATA3.0 SSD Solid State Drive за десктоп компјутери Лаптоп
zoom_in

2,5 Внатрешен внатрешен SSD, стабилен пренос со низок шум до 465MB/s 430MB/s 1TB SATA3.0 SSD Solid State Drive за десктоп компјутери Лаптоп

DEN 2000.16

Стока
check Во продавницата

Стабилен пренос : 1 TB SSD е направен од PCB материјал со исклучителна изработка, стабилен пренос на податоци Низок шум : SATA3 SSD работи тивко на ниска температура, безбеден и сигурен, ефикасно проширувајќи го услужниот век на SSD. Долгорочно работење : SATA3 1 TB SSD користи професионален чип на блиц од одделение обезбедува долгорочно работење на производот. Безбедна употреба : Десктоп SSD не содржи штетни метални супстанции, е зелена, еколошка, безбедна и издржлива и може да се користи долго време. Интерфејс SATA : Интерфејсот на работната површина SSD е SATA3.0, а стапката на пренесување на податоци за пишување е 465 (MB/s), а стапката на пренесување на податоци за читање е 430 (MB/s). Како да користите : Спецификација на приклучоци и репродукција : Тип на ставка : 1 TB SSD Материјал : PCB Применлива големина : 2,5 инчи Тип на интерфејс : SATA3.0 Напишете ја стапката на трансфер на податоци : 465 (MB/S) Прочитајте ја стапката на трансфер на податоци : 430 (MB/S) Список на пакети : 1 x 1 TB SSD.

Item Type:
1TB SSD
Material:
PCB
Applicable Size:
2.5 Inches
Interface Type:
SATA3.0
Write Data Transfer Rate:
465 (mb/s)
Read Data Transfer Rate:
430 (mb/s)
Package List:
1 x 1TB SSD  :

Поврзани производи..