• Свеж
КОНТЕЈНЕР ЗА ДОИТОЛ За Ориз Пластична Кутија За Складирање Чисти Пластични Канти За Организатори Контејнери За Сува Храна Чај Кафе Канистер За Шеќер Херметички Са
zoom_in

КОНТЕЈНЕР ЗА ДОИТОЛ За Ориз Пластична Кутија За Складирање Чисти Пластични Канти За Организатори Контејнери За Сува Храна Чај Кафе

DEN 124.64

Стока
check Во продавницата

Пластика КАНИСТЕР Апсолутно добар помошник во кујната. КОНТЕЈНЕР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ОРИЗ ●контејнер за зрна компактна големина и издржлив, лесен за ставање на шалтер или кујнски ормар. КОНТЕЈНЕРИ за СКЛАДИРАЊЕ ЖИТАРКИ Совршени За цели зрна, сува храна, житарки, ориз, грав, ореви, зачини, брашно, шеќер, зрна кафе или чај. ЈАСНИ КОНТЕЈНЕРИ Овозможува храната да остане свежа подолго; лесен зафат дизајн и истурете место за житни култури. Зрна контејнер завршува,, влажно, и. Пакетот Вклучува 1 х Контејнер за Житни култури Со Истурете Излив И Мерна Чаша Пластична Чиста Херметички Водонепропустлива Житарка Чувар Контејнери За Складирање Храна За Житарки Од Ориз Житарки Овесна Каша Шеќер Ореви Грав Големина И(Жолта) Карактеристики - Материјал : Пластичен сад за ориз. - Боја : Жолта кујна брашно канистер. - Големина : Прибл. 16 х 15 х 9см/ 6.5 инчи (Lx Wx H) чај канистер. - Апсолутно добар помошник во кујната тегла за складирање на оставата, чајната кујна. Контејнер за зрна-Совршен За цели зрна, сува храна, житарки, ориз, грав, јаткасти плодови, зачини, брашно, шеќер, зрна кафе или Херметички Сад за Складирање Храна Со чај. - Овозможува храната да остане свежа подолго; лесен зафат дизајн и истурете место За Житни Јасни Контејнери за Житни култури. Контејнери за сува Храна -,, влажна и Чиста Храна.

Поврзани производи..