• Свеж
Капак На Решетката За Облека ВО ЗАКАЧАЛКАТА-Широк 4 стапки, Најлон Што Дише, Црн Со Патент
zoom_in

Капак На Решетката За Облека ВО ЗАКАЧАЛКАТА-Широк 4 стапки, Најлон Што Дише, Црн Со Патент

DEN 431.20

Стока
check Во продавницата

КАПАК НА РЕШЕТКАТА ЗА ОБЛЕКА-Големина 47,6 инчи широк х 64,9 инчи висок х 23,62 инчи длабок прибл Совршен капак за вклопување за решетка за облека широк 4 стапки. Дишење-црниот најлонски материјал со Мек допир дише, а дното на капакот е отворено за да овозможи добар проток на воздух. ЗАШТИТНИК за ПРАШИНА - за тркалање или самостојна решетка за облека, овој капак на решетката за облека ја штити вашата облека од прашина и нечистотија. ПРЕМИУМ-Двојно зашиена облога, со материјал отпорен на кинење и силен хромиран патент со целосна должина, овој капак е добар за долгорочно складирање облека. ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ-Економичен и долготраен овој капак за решетка за облека го снабдува Hangerworld, Доверлив Британски бренд и експерт за нега на облека. Чувајте ја облеката свежа и без прашина со овој капак на решетката за облека со врвен квалитет.Широк 4 стапки е совршено вклопување на капакот за шина за облека од 4 стапки (шината не е вклучена). Црниот материјал што дише спречува облеката да се извалка и прашина, а исто така дозволува воздухот слободно да тече за да ја одржува вашата облека свежа и без влага. Патент со целосна должина ви овозможува брз и лесен пристап до облеката што виси на rack.To користете, едноставно лизнете го капакот преку горниот дел од решетката за облека.

Поврзани производи..