• Свеж
Контејнери За Пакување храна Може Еднократно Гел Храна Патент Силика Биде Заклучување Фрижидер Чување Торба Свежо Чување Кујна,Јадење &засилувач; Бар Произведува?
zoom_in

Контејнери За Пакување храна Може Еднократно Гел Храна Патент Силика Биде Заклучување Фрижидер Чување Торба Свежо Чување Кујна,Јадење &засилувач;

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

100% Силика гел [Материјал] Силикон, Големина H23, 15cm, W18cm. [Времето За Готвење Е Скратено] Ставете Го Во Фрижидер, А Микробрановите Печки Не Претставуваат Проблем, А Состојките Може Директно Да Се Загреат. Бидејќи Нема Потреба Од Пренос На Плочи, Времето На Поврзување Ќе Се Скрати. [Пријатна Херметичка Торба] Користете Проѕирни, Сини, Црвени, Зелени, Убави Бои Што Може Да Се Видат Насекаде Во Кујната. Еколошки : непластична, Кеса За Зачувување Храна За Повеќекратна употреба. Сосема нови Кујнски Апарати Кои се И Модерни. [Супа и Течност ВО РЕД] Покрај Обичните Состојки, Течностите Како Супа и Кармин Исто Така Може Да се Чуваат Директно. Херметичката Е Силна, Така Што Нема Потреба Да Се Грижите За Истекување. Контејнери за храна За Кутии за Ручек Контејнери За Складирање Житни Култури Херметички Кујнски Кутии За Контејнери За Храна За Храна За Вечери Мали Контејнери За Ручек Преку Ноќ Контејнер За Складирање На Контејнери Со Контејнери За Подготовка На Храна Контејнери За Повеќекратна Употреба. Контејнери За Пакување храна Може Еднократно Гел Храна Патент Силика Да Се Заклучи Торба За Складирање Фрижидер Свежа Кујна За Чување, Јадење И Бар Произведуваат Контејнери За Складирање За Фрижидер [Пријатна херметичка торба] Користете проѕирни, сини, црвени, зелени, убави бои што може да се видат насекаде во кујната.

Поврзани производи..