• Свеж
2023 Избрана Насликана Велигденско Јајце Велигденска Лимена Кутија Велигденско Зајаче Облик Метален Филер Велигденско Јајце Контејнер Велигденско Јајце Кутија За
zoom_in

2023 Избрана Насликана Велигденско Јајце Велигденска Лимена Кутија Велигденско Зајаче Облик Метален Филер Велигденско Јајце Контејнер Велигденско

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

[Велигденско Јајце Бонбони Кутија] Велигден доаѓа!!! Дали подготвувате убави украси за велигденски јајца или велигденска кутија за бонбони за претстојниот Велигден?Нашата гроздобер калај за велигденски јајца ќе биде вашиот најдобар избор! 6 различни дизајни На Гроздобер велигденски стил, 2 големини, многу количина и богати бои за да ги исполнат Вашите велигденски украси или Убави велигденски кошници, децата ќе се забавуваат со ловот на јајца! Велигденско Јајце Декорации Кутија}велигденско јајце бонбони кутија е изработена од висококвалитетен калај-обложен материјал, површината е мазна и заоблена со нашето полирање, богат сјај. Бојата засилена СО УВ не е лесно да исчезне. Велигденско зајаче, велигденско јајце, велигденска корпа и цветно обоени дезени ќе го привлечат вниманието на децата!. `+Декоративно Велигденско Јајце}јајцето Што Јаде ќе ве направи вас и вашата семејна среќа!!!Големината е околу 2,5/4,3 инчи. Тоа ќе биде совршена велигденска кутија за пакување подароци, велигденска трска за бонбони, велигденска кутија за бонбони, велигденски украси во затворен простор, украси За Велигденски јајца! витрини, клупи, трпезарии, фарми или училишта!. Деца Велигден Партија Фаворизира] велигденските јајца го симболизираат раѓањето на нов живот и ќе бидат ценети од соседите, пријателите или посетителите! Совршен за кутии за завиткување подароци, кутии за бонбони и кутии за складирање! Ставете бонбони или други мали подароци во велигденската лимена кутија и оставете ги сите деца да учествуваат во ловот на јајца, многу одете! Одлично за велигденски подароци, велигденски украси, велигденска забава деокр, полнење велигденски јајца, велигденски кошници, награди за велигденски забави.

Поврзани производи..