• Свеж
ЖЕНГГУИФАНГ ЗГФ-БР Конусна Опрема 1,5 М 12 заби Внатрешна Дупка 6/8мм Брзина 90 Степен Агол На Мешање Челични Запчаници Завртка Дупка М5
zoom_in

ЖЕНГГУИФАНГ ЗГФ-БР Конусна Опрема 1,5 М 12 заби Внатрешна Дупка 6/8мм Брзина 90 Степен Агол На Мешање Челични Запчаници Завртка Дупка М5

DEN 399.04

Стока
check Во продавницата

Конусната опрема е изработена од 45# челик, а површината можеби со ' рѓа на некои стврднати брзини Пакетот Вклучува : 1пц Конусна Опрема. Забелешка : внатрешниот дијаметар и фиксниот метод треба да бидат обработени сами. Ве молиме запомнете : Сликата исто како референца.вистинската испорачана стока ќе преовладува. Конусната опрема е изработена од 45# челик, а површината можеби со ' рѓа на некои стврднати брзини.Пакетот Вклучува : 1пц Конусна Опрема Забелешка : внатрешниот дијаметар и фиксниот метод треба да бидат обработени сами.Ве молиме запомнете : Сликата исто како референца.вистинската испорачана стока ќе преовладува.

Поврзани производи..