• Свеж
Идеални Божиќни Симболи Со Снегулки Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса
zoom_in

Идеални Божиќни Симболи Со Снегулки Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса

DEN 287.84

Стока
check Во продавницата

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло. Големина : [Копче На Вратата]-3,5евизија 2,8 СМ/1,38€1,10 ИНЧИ. [Завртка]-0,4 € 2,5 СМ. Лесен за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка. Погоден за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Материјал За Рачка За Влечење Фиоки : СТОМАЧНИ + Стакло со живописно печатење, нашата рачка на копчето за фиоки има магичен ефект во украсувањето и додава бои за вашиот простор. Лесна за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка Погодна За кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Пакетот вклучува : 4 Х рачка на копчето за фиоки 4 X завртка.

Поврзани производи..