• Свеж
Блинг Арт Овални Лажни Нокти Црвен мат француски маникир Лажни Средни Совети Со Лепак
zoom_in

Блинг Арт Овални Лажни Нокти Црвен мат француски маникир Лажни Средни Совети Со Лепак

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Се што ви треба е во кутијата : добивате нокти со големина 24 (во големини 12), стапче лепак од 2 грама, мини турпија за нокти и дрвен стап за кутикули Лесно за нанесување : Блинг арт лажните Нокти се совршен избор за девојки и жени кои сакаат убави лажни нокти подготвени за салони кои можат да се нанесат дома за неколку секунди. Професионален квалитет На Салонот лажни нокти - нашите лажни нокти траат до 5 дена и се отпорни на гребење, ги премачкуваме со врвен УВ слој за дополнителна заштита и сјај. Купете со доверба : нашите лажни нокти се тестирани и се меѓународно сертифицирани и се во СОГЛАСНОСТ СО ЕУ, ние користиме само висококвалитетен Акрилик на девствени СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за производство на нашите лажни нокти. Лепилото испорачано со секој сет е тестирано И одобрено ОД СДС. Испорака : Нарачките се испраќаат во рок од 24 часа и вообичаено се потребни 5-7 работни дена за да стигнете до вашата врата.

Поврзани производи..