• Свеж
Дидуикалор 24 ПАРЧИЊА Долго Притискање На Ноктите ковчег француско Розово Руменило Градиент Лепак На Ноктите Цветна Шема Квадратни Лажни Нокти Целосна Покривка Ла
zoom_in

Дидуикалор 24 ПАРЧИЊА Долго Притискање На Ноктите ковчег француско Розово Руменило Градиент Лепак На Ноктите Цветна Шема Квадратни

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Што можете да добиете : комплет од 24 вештачки вештачки нокти составен од различни големини, различни големини се дизајнирани подобро да одговараат на вашите нокти, нашите вештачки нокти се изработени од гел материјал за подобра флексибилност и пореален и природен ефект на носење За безбедноста : акрилен гел притиснете лажните нокти се побезбедни и нема да ги повредат вашите нокти, нетоксични, без мирис, полирани мазни, секој може да го носи, и можете подобро да ја промените должината или да ја направите како што сакате други форми. Повторна употреба : Вештачките нокти може да се користат повеќе пати. Ако сакате да го носите одреден временски период, можете да ги ставите отстранетите нокти на соодветно место и повторно да ги инсталирате на раката следниот пат кога ќе сакате да ги користите. Заштедете време : инсталирањето на вештачки лажни нокти заштедува повеќе време, само треба да ги извадите лажните нокти, да ја пронајдете големината што одговара на големината на вашиот нокт, да испуштите мала количина лепак на ноктите и да го ставите на ноктите и да притиснете 30-ти. подарок : во исто време, можете да користите лажни нокти со вештачка цена како подарок за себе, или можете да им го дадете НА вашите пријатели кои сакаат САМ, мајка ти и женски пријатели, сите можат да го користат.

Поврзани производи..