• Свеж
Филм на ТВ-екран со анти-сјај на CHHF, филтер за миленичиња Екран Анти FilgerPrint Анти-гребење филм Заштитете ги очите од замор погоден за домашен коридор канцеларија 32-75 и
zoom_in

Филм на ТВ-екран со анти-сјај на CHHF, филтер за миленичиња Екран Анти FilgerPrint Анти-гребење филм Заштитете ги очите од замор погоден

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Нашиот анти-сјајно заштитен филм на екранот користи анти-сјајна замрзната обвивка, што ефикасно го намалува визуелното мешање на силната светлина на екранот во услови на голема светлина Анти-сината светлина може да го олесни заморот на очите и да ви помогне да спиете подобро. Заштитникот на екранот 100% блокира штетни ултравиолетови зраци и ви помага да блокирате електронски опасности. Површината на заштитниот филм се третира со убав процес на мрзнување, што може да ги намали отпечатоците и остатоците од нафта на екранот, да го заштитат двојно да го заштитат екранот и да го заштитат здравјето на вас и вашето семејство. Лесен за инсталирање, силика гел не е лесен за паѓање, третманот без воздух елиминира меурчиња, а адсорпцијата се јавува природно. Модерни убавици, пациенти со несоница, студенти, канцелариски работници, loversубители на игри, бремени жени и на стари лица на сите им требаат филтри за сина светлина за да го ослободат заморот на очите и да ви помогнат да спиете подобро. Нашиот анти-сјајно заштитен филм на екранот користи анти-сјајна замрзната обвивка, што ефикасно го намалува визуелното мешање на силната светлина на екранот во услови на голема светлина. Анти-сината светлина може да го олесни заморот на очите и да ви помогне да спиете подобро. Заштитникот на екранот 100% блокира штетни ултравиолетови зраци и ви помага да блокирате електронски опасности. Површината на заштитниот филм се третира со убав процес на мрзнување, што може да ги намали отпечатоците и остатоците од нафта на екранот, да го заштитат двојно да го заштитат екранот и да го заштитат здравјето на вас и вашето семејство. Лесен за инсталирање, силика гел не е лесен за паѓање, третманот без воздух елиминира меурчиња, а адсорпцијата се јавува природно.

Поврзани производи..