• Свеж
10.25 инчен IPS Екран На Допир Автомобил Стерео Безжичен CarPlay Безжичен Andriod Автоматски за BMW 3&засилувач; 4 Серија СО NBT Систем, Bluetooth, Навигација, SWC Автомобил Радио Со AHD 720P
zoom_in

10.25 инчен IPS Екран На Допир Автомобил Стерео Безжичен CarPlay Безжичен Andriod Автоматски за BMW 3&засилувач; 4 Серија СО NBT

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Компатибилните Модели На Автомобили Ги Задржуваат и компатибилни оригиналните радио карактеристики како што се контрола на копчето идрив, Bluetooth , Радио, оем задна камера , Радар, контрола на воланот Брзината, нивото на горивото, притисокот на маслото и предупредувањето за безбедност се прикажани на екранот сега.0 Ги Задржува и компатибилните оригинални радио карактеристики како што се контрола на Копчето i Drive, Bluetooth , Радио, оем задна камера , Радар, контрола на воланот. Брзината, нивото на горивото, притисокот на маслото и предупредувањето за безбедност сега се на екранот.

Поврзани производи..