• Свеж
Јардве 50 парчиња Камче Аквариум Карпи Аквариум Камчиња Камчиња Чакал Рибник Декорација Терариум Карпи Стаклени Камчиња Украсете Калдрма Аквариум Камен Супер Све?
zoom_in

Јардве 50 парчиња Камче Аквариум Карпи Аквариум Камчиња Камчиња Чакал Рибник Декорација Терариум Карпи Стаклени Камчиња Украсете Калдрма

DEN 126.24

Стока
check Во продавницата

Чакал Градинарски Камчиња Карпи : тоа е добар украс од чакал за вашата градина, двор или аквариумски резервоар за риби. Прозрачни Карпи : сјајни камења надворешна градина : за вашата градина, или аквариумски аквариум, украси за риби за резервоар е многу добра декорација на чакал, украси за резервоари за желки, аквариумска карпа, декорација на аквариум. Камчиња Од Камчиња За Аквариум : Држете се подалеку од децата за опасност од задушување!. Сјај Камчиња : : Користете го ова за да создадете убава градина. Со светла боја и исклучителен изглед, добар подарок за децата. декорациите на резервоарот за риби се украсување вазни, резервоари за риби, уредување на аквариум, градинарска декорација, декорација на базен; растенија во саксии за градинарство во вила, паркови,. Аксесоари За Риби : карпи : можете да ја декорирате вашата градина или други места со оваа прозрачна смола за да создадете прекрасни пејзажи. Откако ќе ја апсорбирате сончевата светлина или светлината, сјајот во темните карпи на отворено ќе свети 2 - 3 часа или повеќе во темна средина. Список на пакети 50 х Прозрачна Калдрма Опис На Стоки Декор во Градината декорација на аквариум од камен, правејќи го вашиот аквариум сјаен и убав.камчиња за терариум-50 парче сет на вештачки камчиња.блескав камен-Материјал : Чакал.прозрачни градинарски камчиња Овие шарени камчиња од камчиња можат да бидат како украс за резервоари за риби, растенија, вазни или други места.

Поврзани производи..