• Свеж
Дизајн Дизајн Среќни Времиња Шест Роденден-Општо
zoom_in

Дизајн Дизајн Среќни Времиња Шест Роденден-Општо

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

КАЖЕТЕ ГО тоа СО КАРТИЧКА : направете го тоа на класичен начин за некој близок со тоа што ќе му ја испратите оваа незаборавна картичка која изразува љубов! Тоа е уште најслаткиот начин да се поздрави некој драг ПРИВЛЕЧЕН ДИЗАЈН И ПОРАКА : насмејте ги! Едноставно испратете ги вашите најискрени честитки до вашите најблиски со оваа прекрасна картичка и бидете сигурни дека неговиот дизајн и порака сигурно ќе ви го кажат срцето. ИСКРЕНИ МИСЛИ : Спарете го вашиот подарок со оваа ставка изработена од квалитетни материјали што ја прават оваа картичка да има елегантен изглед и може да издржи време бидејќи се чува како сувенир од вашата сакана. Компанија светски патник, симбол на љубовта, среќата и еластичниот човечки дух. Од наша перспектива најисклучителна од нив е убавината, секојдневно потсетување на бесконечните можности на животот. Од таа убавина доаѓа изразот; едноставна трансформација која трае обичен момент и го претвора извонредно. Исто како што пеперутката ја користи својата добро развиена визија за да ја усоврши својата дестинација, ние ја споделуваме нашата визија за свет каде што има прослава во секој ден-секојдневните можности што ги имаме да направиме нешто посебно, да насмееме некого, да направиме нешто убаво.

Поврзани производи..