• Свеж
FDXGYH Држач ЗА Држач За Вентилатор На ПРОЦЕСОРОТ 4 Парчиња Црна Држач За Поддршка На Вентилаторот На ПРОЦЕСОРОТ и 8 Парчиња Завртки ЗА Монтирање ЗА AM4
zoom_in

FDXGYH Држач ЗА Држач За Вентилатор На ПРОЦЕСОРОТ 4 Парчиња Црна Држач За Поддршка На Вентилаторот На ПРОЦЕСОРОТ и 8 Парчиња

DEN 84.00

Стока
check Во продавницата

ТИП : пластичната заграда НА ВЕНТИЛАТОРОТ НА AMD ПРОЦЕСОРОТ се користи за фиксирање на ПРОЦЕСОРОТ и радијаторот МАТЕРИЈАЛ : Изработен од пластика и метал. ФУКЦИЈА : Заменете ја оштетената држач за монтирање на радијаторот на матичната плоча. Компатибилен : AMDSocket AM4 матична плоча и ладилник. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 4 Парчиња Црна Држач За Поддршка На Вентилаторот НА ПРОЦЕСОРОТ, 8 Парчиња Завртки за Монтирање. Спецификацијазиме на производот : додатоци за заградата ЗА ладење НА ПРОЦЕСОРОТ материјал : Пластика и металбој : Црна Големина : 6, 60х1, 20х1, 18см / 2, 60х0, 47х0, 46 инчи пакетот ВКЛУЧУВА : 4 Парчиња Црна Држач За Поддршка На Вентилаторот На ПРОЦЕСОРОТ, 8 Парчиња Завртки за Монтирање.ЗАБЕЛЕШКА : овој не го вклучува задниот авион АМ4.

Поврзани производи..