• Свеж
Godox Tt685ii-S Топла Чевли Планината Нога, Speedlite Флеш Чевли Поправка Делови TT685II Sony Топла Чевли Замена
zoom_in

Godox Tt685ii-S Топла Чевли Планината Нога, Speedlite Флеш Чевли Поправка Делови TT685II Sony Топла Чевли Замена

DEN 240.00

Стока
check Во продавницата

Godox TT685 II-S Sony Топла Чевли Монтажа Нога Фикс Компатибилен Godox TT685 II Sony Speedlite Флеш Годокс оригинален држач за топла чевли, кога контактот со топла чевли е слаб или оштетен, можете совршено да го инсталирате блицот TT685 II s. Ако вашиот флеш топол чевел е скршен, можете да ја купите оваа ставка и да ја замените скршената(забелешка : не е вклучена Tt685sii Флеш и Алатка). Може да се користи како резервен држач за топли чевли За Godox TT685 IIS flash. Лесен за инсталирање без оштетување на блицот. Godox TT685 II-S Sony Топла Чевли Монтажа Нога Фикс Компатибилен Godox TT685 II Sony Speedlite Флеш. Годокс оригинален држач за топла чевли, кога контактот со топла чевли е слаб или оштетен, можете совршено да го инсталирате блицот TT685 II s. Лесен за инсталирање без оштетување на блицот. Може да се користи како резервен држач за топли чевли За Godox TT685 IIS flash. Ако вашиот флеш топол чевел е скршен, можете да ја купите оваа ставка и да ја замените скршената(забелешка : не е вклучена Tt685sii Флеш и Алатка).

Поврзани производи..