• Свеж
Успех Исхрана Факти Биро Декоративна Керамичка Плоча Со Дрвен Штанд Мотивациски Знак Декор За Домашна Канцеларија Спална Соба-Расположи Подароци Соработник Пода?
zoom_in

Успех Исхрана Факти Биро Декоративна Керамичка Плоча Со Дрвен Штанд Мотивациски Знак Декор За Домашна Канцеларија Спална Соба-Расположи

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Инспиративни Цитати : Оваа Керамичка плоча е отпечатена со инспиративни зборови, што може да донесе чувство на охрабрување и надеж Оваа мала плоча со врежан мотивациски цитат што ќе стане прекрасен начин да ги охрабрите во тешко и трауматично време. Широка Примена : Смешен Декор за дизајн На Знаци на Биро, едноставна форма, направете ги охрабрувачките охрабрувачки плакети погодни за поставување во канцеларија, забава, училница и секој дел од вашиот дом, како дневна соба, работна соба, полица, кујна, соба, трпезарија или спална соба, маса за кафулиња, кабинет за Бања итн. Лесен За Употреба : овие инспиративни знаци лесно се собираат, можете само да го турнете дрвениот знак во процепот на основата, а потоа можете да ги поставите на масата. ГОЛЕМИНА : лесен е за носење и зафаќа помалку простор со 4,2"x4, 2" квадратна керамичка плоча и l4"x W1, 5" дрвена основа. Значаен Подарок : Подароци за Пензионирање, Подарок За Благодарност, Подарок За Канцеларија, подароци на долги растојанија, Инспиративен Подарок, Роденденски Подарок За Жени Колега Колеги Мажи Сестра, Вработени Кои Ја Напуштаат Работата Подарок За Збогување Со Благодарност, подарок за срце за да ја покажете вашата личност, Симпатичен канцелариски Декор. Како вкусен декор, тој е погоден за вашите омилени места, како што се клупи, библиотеки, масички за кафе, ѕидни кабинети и ноќни маси.

Поврзани производи..