• Свеж
2 парчиња Алуминиумска Рачка За Влечење Едноставна Невидлива Рачка На Вратата На Гардеробата Ѕиден Држач За Фиока За Ормар
zoom_in

2 парчиња Алуминиумска Рачка За Влечење Едноставна Невидлива Рачка На Вратата На Гардеробата Ѕиден Држач За Фиока За Ормар

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

ВИСЕЧКИ ЅИДНИ ПОЛИЦИ Ѕид Монтиран Невидлив Издржлив Едноставен Алуминиум Модерен Дисплеј Решетката Рачката На Вратата за Гардероба Шкаф Фиока ВИСИ ЅИД ПОЛИЦА за СКЛАДИРАЊЕ Погоден За : и голем и мал кујнски шкаф, собна гардероба, кабинет за дневна соба итн. фото рамка ѕид полица. Фиока повлече краеви од издржлив материјал и. РАЧКИ на КАБИНЕТОТ може да се стави во гардероба, кабинет, биро и така натаму, погодно за складирање на мали нешта; прикажи ѕид полица. ПЛОВЕЧКИ РАСАДНИК полици Прекрасно изработените рачки од алуминиумска легура со црна завршница ќе изгледаат одлично во секој дом. Список на пакети 1 х Карактеристики На решетката За дисплеј-Мазна, цврста и издржлива, носивост, прекрасен изглед. - Може да се стави во гардероба, кабинет, биро и така натаму, погодно за складирање на мали нешта; - Прекрасно изработени рачки од алуминиумска легура со црна завршница ќе изгледаат одлично во секој дом. - Едноставна инсталација и не бара измена во вашиот дом. - Стил : модерен, едноставен, моден, невидлив. - Погоден за : и голем и мал кујнски шкаф, собна гардероба, кабинет за дневна соба итн. - од издржлив материјал и. - Материјал : Алуминиум. Опис на стоката пловечки расадник полици на премиум алуминиумски легури материјал, издржлив за долгорочна употреба.Рачки На кабинетот Лесни за инсталирање и употреба, цврстата конструкција обезбедува издржливост и сигурност, што ја прави оваа рачка совршена за врати, шкаф и.

Поврзани производи..