• Свеж
Прилагодена Колба За Колкови За Него
zoom_in

Прилагодена Колба За Колкови За Него

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Врежан Дизајн Дајте му на вашиот маж слобода да пие во движење со овој 6 мл. колба! Кети Ли Гифорд насекаде ќе се држи до вашиот човек додека го демонстрираат своето непочитување на општествените норми за пиење. Додека некои велат "некаде е 5 часот", ние велиме "некаде е 6 часот наутро"! Совршена за секоја пригода од игри Со т-топка до семејни излети, оваа колба ќе го задржи вашиот пријател подготвен да се забавува на пресврт на капа. Како Што еднаш рекоа Битлси," пресврт и снимање " (мислиме). Тоа е се што е потребно за ракување со овој производ, што го прави идеален подарок дури и за вашиот најтап пријател. Димензиите за оваа мат црна колба се 3 5/8" должина х 4 3/8" висина, вистинската големина за секој џеб или џеб од јакна. Со толку многу џебови на располагање, можеби ќе треба да нарачате 2 (или 6).

Поврзани производи..