• Свеж
Прекрасна Прослави Погреб Гостин Книга за Спомен &засилувач; Погребни Услуги - 122 Записи со Име,адреса &засилувач; Спомени - Дрво На Животот Тема-Тврд Повез-8, 75х8, 75
zoom_in

Прекрасна Прослави Погреб Гостин Книга за Спомен &засилувач; Погребни Услуги - 122 Записи со Име,адреса &засилувач; Спомени

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Споделете убави спомени за починатиот со додавање на оваа уникатна книга за погребни гости за комеморација Овие книги за гости за погреб домаќин 122 потписи за големи собири. Симплистичка книга за гости на меморијалната служба со минимален, уметнички црно-бел дизајн. Посакајте му на починатиот добро на нивната следна авантура со овие книги за гости од 8,7"х8, 7" (квадратни). Симболичен дизајн на книги за гости со седиште во шведска што ги прикажува годишните времиња на животот на дрвото. Секој што присуствува на погребна служба има единствена врска со скапо заминатите. Поради ова, решивме да создадеме погребна книга за гости за комеморација само за вас. Губењето на саканата личност е искуство како ниедно друго. Користете ја оваа книга за гости за погреб за да ги одбележите сите спомени од неодамна починатиот, обележувајќи го вашето место со елегантната ознака за книга со црвена лента. Дизајнот е направен со едноставност и елеганција. Книгите за гости имаат црно-бел дизајн кој ги прикажува годишните времиња на животот на дрвото, со 8,7"х8, 7". Најуникатните од сите погребни книги за гости, раскажете ја приказната за најдобрите времиња на вашите најблиски со рачно напишаните спомени на гостите заедно со значајните шведски илустрации. Персонализирајте ја оваа книга за гости на меморијалната служба со страницата за спомен-детали, вклучувајќи информации за скапо заминатите и простор за фотографија.

Поврзани производи..