• Свеж
4 Парчиња Нож Лажица Вилушка Сет Златен Прибор За Јадење Сет Прибор За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Црни Садови Прибор За Јадење Кујнски Прибор
zoom_in

4 Парчиња Нож Лажица Вилушка Сет Златен Прибор За Јадење Сет Прибор За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Црни Садови Прибор За Јадење Кујнски Прибор

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Вклучена & Табли Вклучена & Странични Табликарактеристика : 1. 4 боја нерѓосувачки челик прибор за јадење сетови, огледало полирање. Удобен и лесен за чистење, исклучително издржлив. Се користи за ручек,вечера, кафе, чај, десерт, ужина, овошје итн. Чиста боја,елегантна и убава, без ' рѓа и имаат долготрајна употреба, може да се користат како подарок.Спецификации : Тип На Ставка : 4 комплети за прибор за јадење од нерѓосувачки челик во боја главна Боја : Сливер/Злато/Розово Злато/Уцена : Нерѓосувачки Челик / Тежина : како што е прикажано на сликата пакет : 4 парчиња прибор за јадење сетнота : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Поврзани производи..