• Свеж
Работ на реката Камо Дизајн Колба Од Нерѓосувачки Челик Со Инка За Полнење
zoom_in

Работ на реката Камо Дизајн Колба Од Нерѓосувачки Челик Со Инка За Полнење

DEN 1280.00

Стока
check Во продавницата

Падот транзиција камо дизајн КБ отворено уметност. Оваа џебна колба за диви животни е конструкција од нерѓосувачки челик. Дизајнот се обвиткува целиот пат околу колбата. Се одликува со капаче за заробеништво и рачна инка од нерѓосувачки челик за вчитување на вашиот пијалок по избор. Одлична идеја за подарок за ентузијастот на отворено.

Поврзани производи..