• Свеж
Дебел безжичен Bluetooth звучник субвуфер Bluetooth Audio Portable Outdoor Car 3D опкружувачки звук
zoom_in

Дебел безжичен Bluetooth звучник субвуфер Bluetooth Audio Portable Outdoor Car 3D опкружувачки звук

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Високата моќност и голем волумен ќе влијаат на звучниците со целосен опсег Надградете го Bluetooth 5.0 за да постигнете голема брзина и стабилност. Сите овие пет режими на поврзување ги отстрануваат ограничувањата и можете слободно да ги слушате. Црната технологија TWS серија може да ужива во вистинскиот стерео звук. Повикот без раце е со висока дефиниција и без бучава. Високата моќност и голем волумен ќе влијаат на звучниците со целосен опсег. Надградете го Bluetooth 5.0 за да постигнете голема брзина и стабилност. Сите овие пет режими на поврзување ги отстрануваат ограничувањата и можете слободно да ги слушате. Црната технологија TWS серија може да ужива во вистинскиот стерео звук. Повикот без раце е со висока дефиниција и без бучава. Високата моќност и висок волумен ќе влијаат на звучниците со целосен опсег. Повикот е со голема дефиниција и без бучава. Големина на Производ : 21 5x55x68mmbattery Капацитет : 2000 Mah Speaker Power : 5 W * 2card Type : TF картичка, U Disk Connection Range : Околу 10 метри без бариери. Список на пакети : 1 * звучник1 * Аудио влезен кабли : 1. Поради рачно мерење, оставете грешка од 0-2 см. Ви благодариме за разбирањето. Калибрацијата на мониторот е неконзистентна, а бојата на предметот прикажан на фотографијата може да биде малку поразлична од вистинскиот производ.

Поврзани производи..