• Свеж
Штанд за средно јавно прикажување на мултибакети, монтирање со двоен екран, 40 -55, сребро, 7808
zoom_in

Штанд за средно јавно прикажување на мултибакети, монтирање со двоен екран, 40 -55, сребро, 7808

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Среден држач за јавно прикажување, монтирање со двојна екран, 40 "-55", сребро Максимална тежина на оптоварување : 50 кг. VESA 200 X200 300 X200 300 X300 400 X200 400 X400 600 X400 mm. Карактеристики на прилагодлива висина на екранот во висината на објавата. Материјал : челик. Број на производ : 7 350 022 737 808. Димензии на производот Ширина x Висина (мм) : 84,9 x 17,3 инчи (2125 x 436,5 mm). Димензии прилагодливи : Висината / ширината може да биде во рамките на постовите / да. Тежина на артикалот : 15 кг. Боја : Сребрена. Опис на производот : Мулти заграда m јавен дисплеј штанд за монтирање на двојни екран за монтирање на двојно LCD дисплеј (монтажа со двојно прикажување) - челик - сребро - димензии на екранот за монтирање 40 " - 55" - кат штанд за монтирање мулти -заграда јавен дисплеј држач двојно монтирање 40 " -55 "се продава одделно за средни јавни прикази на различни висини. Прикачете го вашиот телевизор или приказ на држачот за јавно прикажување на M за да ја покажете вашата дигитална содржина. Можете да го користите овој производ за да прикачите повеќекратни дисплеи на објавувањата на сериите на јавниот приказ на M. Одговара на големини на екранот од 40 "до 50". Спецификации на производот : Среден држач за јавен дисплеј, монтирање со двојна екран, 40 "-55", Сребрена VESA 200 X200 300 X200 300 X300 400 X200 400 X400 600 X400 мм Карактеристики на прилагодлива висина на екранот во висината на работното место.

Поврзани производи..