• Свеж
ЖОНГЈУЈУАН 10 парчиња/Сет Стакло Плута Шише очила ампули Волна Шише Приврзоци Срце Форма
zoom_in

ЖОНГЈУЈУАН 10 парчиња/Сет Стакло Плута Шише очила ампули Волна Шише Приврзоци Срце Форма

DEN 267.20

Стока
check Во продавницата

Големина( Л х Ш) : околу 2,5 х 2,3 см / 0,98 х 0,91 инчи плута висина : прибл 1 см / 0,4 инчи. Материјал : Стакло. Шема : облик на срце. Пакетот Вклучува : 10 х мини шишиња. Големина( Л х Ш) : околу 2,5 х 2,3 см / 0,98 х 0,91 инчи плута висина : прибл. 1 см / 0,4 инчи. Материјал : Стакло. Шема : облик на срце. Пакетот Вклучува : 10 х мини шишиња.

Поврзани производи..