• Свеж
0 Дупка 40 дискови за пескарење на куки и јамка за шкурка за случаен орбитален сандер, тркалезна форма - 10 пакувања, 125мм
zoom_in

0 Дупка 40 дискови за пескарење на куки и јамка за шкурка за случаен орбитален сандер, тркалезна форма - 10 пакувања, 125мм

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Материјал : Алуминиум оксид, издржлив и анти-статички, добар избор за пескарење и полирање Поддршка : Кука и јамка Velcro, лесен и брз за лепење, цврсти, издржливи и практични. Долг сервисен живот, смола врзани, засилени дискови на ткаенини, прицврстување : систем на велкро. Ситно, без жлеб, пескарење, погодно за пескарење големи и/или заоблени површини. Се користи за одржување после пазарот, прскање на возила, полирање на разни буквари во боја, полирање на дрво и други експерти. Материјал : Алуминиум оксид, издржлив и анти-статички, добар избор за пескарење и полирање. Поддршка : Кука и јамка Velcro, лесен и брз за лепење, цврсти, издржливи и практични. Долг сервисен живот, смола врзани, засилени дискови на ткаенини, прицврстување : систем на велкро. Ситно, без жлеб, пескарење, погодно за пескарење големи и/или заоблени површини. Се користи за одржување после пазарот, прскање на возила, полирање на разни буквари во боја, полирање на дрво и други експерти. Опис на прегледот : Овие дискови со зелена пескава од алумина од 125 мм (без дупки или 8 дупки) се погодни за метал, пластично мелење и полирање, итн., Квалитетот е стабилен, песочните мелки се рамномерни, а ефектот на мелење е одличен. Феации : Бренд : Бренд Нова висококвалитетна абразивна хартија и поддршка од јамка за брзо вклопување погодно за сите видови опрема за полирање на брендот на пазарот, како што се Festool, Mocha, Mirka, итн.

Поврзани производи..