• Свеж
LLAMN 180/200/250/300 INCH PRONECTION PRONECTOR ERECTOR 16: 9 пати преносен екран платно Мет Вајт за домашен филм Wallид монтиран
zoom_in

LLAMN 180/200/250/300 INCH PRONECTION PRONECTOR ERECTOR 16: 9 пати преносен екран платно Мет Вајт за домашен филм Wallид монтиран

DEN 303.84

Стока
check Во продавницата

Екран за проекција од 100 инчи 16 : 9 Преклопување Обезбедете околу 2200 * 1250 mm област за гледање, нашата површина на екранот обезбедува исклучително широк агол на гледање на 160 степени без загуба на резолуција на кој било агол на гледање Висока осветленост. Светлосна тежина и компактен дизајн на делови. DIY филмски екран : можете да поставите брзо и лесно. Може да го искористите со нокти, куки, јажиња за да го обесувате. Совршено за рачни проектори. Исклучено за домашно кино, деловни состаноци, изложби, конвенции, презентации, итн. Овој екран на проекторот ви овозможува да поставите брзо и лесно на кое било место. Екран за проекција од 100 инчи 16 : 9 Преклопување Обезбедете околу 2200 * 1250 mm област за гледање, нашата површина на екранот обезбедува исклучително широк агол на гледање на 160 степени без загуба на резолуција на кој било агол на гледање. Навлегување на светлина на материјалот на екранот. Овој екран на проекторот ви овозможува да се поставите брзо и лесно на кое било место. Да се ​​доживее до границата на јачината на звукот по пошта, ќе го склопиме и ќе го ставиме во пластична кеса за испорака, затоа, има брчки како што покажува сликата кога се прикажува кога се прикажува сликата кога Го примивте. можете да се измиете или да се обесувате за да се одвива. Како да ги отстраните брчките : 1. Ве молиме, завиткајте го околу рамка цврсто за неколку дена2.

Поврзани производи..