• Свеж
Топло ламинирани торбички со ламиниране во Орегон 1/4 буква, 5 мил 4,75 x 6 инчи, чиста пластична сјајна 14LR05-5
zoom_in

Топло ламинирани торбички со ламиниране во Орегон 1/4 буква, 5 мил 4,75 x 6 инчи, чиста пластична сјајна 14LR05-5

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Папки за термички ламиниране со тркалезни агли за безбедна метрика 121мм x 152мм и дебели 125 микрони Вклучува најмалку 5 силиконски обложени ламинативни носачи за ламинатори кои ги прифаќаат. Папки за термички ламиниране со тркалезни агли за безбедна метрика 121мм x 152мм и дебели 125 микрони. Вклучува најмалку 5 силиконски обложени ламинативни носачи за ламинатори кои ги прифаќаат. 500 ламинирања во Орегон, топло ламинирачки торбички 1/4 Големина на буквата (ака : картичка за пекара) 4-3/4 x 6-инчи и дебелина од 5 милји на секоја размавта што обично се користат за ознаки за опрема, списоци со списоци, знаци за продажба, известувања, ознаки за цени и повеќе . 5 мил е една од најпопуларните избори за ригидност и заштита и е компатибилен со скоро секој ламинатор на термичка торбичка на пазарот. Лепилото станува јасно кога се активира топлината. Квалитетот ги исполнува или ги надминува сите други големи брендови. Карактеристики : Високиот сјаен финиш ги осветлува боите драматично вклучува најмалку 5 силиконски обложени ламинациски носачи за ламинирање машини кои ги прифаќаат заоблени агли за безбедна и професионална финиш метричка големина : 121 mm x 152mm и 125 микрони дебели компатибилни со сите ламинатори на термички торбички способни за запечатување 5 Максимална големина на максимална максимална максимална големина за оваа торбичка е 4-1/2 x 5-3/4-инчи (или помалку) за да се обезбеди стандардна граница на ламинат околу сите страни на вашиот лист.

Поврзани производи..