• Свеж
На накит за кремирање со постојан живот за пепел - Меморијален ѓердан од страна на приврзокот за срце
zoom_in

На накит за кремирање со постојан живот за пепел - Меморијален ѓердан од страна на приврзокот за срце

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. ❤ 【Кремација накит】- Овој ѓердан во ковчегот во форма на срце ќе ги спаси спомените на вашите најблиски, блиску до вашето срце и ќе ви донесе утеха. Носете го со вас таму каде што сте најблизу до срцето, не само како декорација, туку и како одличен начин да ги одбележите вашите најблиски. ❤ 【Големина и материјал】- Големина на приврзокот : 0,51 инчи * 0,55 инчи, тежина : 0,01 л. Лесна, носењето нема да го зголеми вашиот товар. Синџирот е долг 22 инчи и прилагодливиот ланец е погоден за секого. Направено од високо квалитетен не'рѓосувачки челик 316 L, без бледнее, без 'рѓа и издржлив. ❤ 【Мултифункционален ѓердан】- Може да има и мали количини сушени цвеќиња, парфеми, есенцијални масла, специјални пораки, еден куп коса, глина или песок. Олабавете ги завртките и користете алатка за инка за да ја истурите пепелта во приврзокот. ❤ 【【【】】】】】- можете да издлабите некој едноставен текст на приврзокот, како што се името, датумот, благословот, логото, да се одбележи некоја личност или време. Пакетот вклучува кутија за подароци со сина ѓердан и комплет исполнет со инка, а сината претставува „loveубов со твоето срце“ за да ви даде најдобар впечаток. ❤ 【Пакување и гаранција】- Пакетот вклучува : 1 ѓердан од приврзок од не'рѓосувачки челик + 1 инка + 1 мини шрафцигер + 1 упатство за упатства + 1 кутија за подароци. Ние сме посветени на 30-дневна размена или гаранција за враќање на парите. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Нашиот накит за кремирање носи спомени на повеќе лично ниво со задржување на мал дел од урнатините за кремирање, влакно од коса или сув ритуален цвет.

Поврзани производи..