• Свеж
HIKOTA 1PCS HKC 22mm џојстик прекинувач Моментен монолевер крст-рокер мајстор прекинувач 2/4-насочен самостојно-ресед самостојно заклучување
zoom_in

HIKOTA 1PCS HKC 22mm џојстик прекинувач Моментен монолевер крст-рокер мајстор прекинувач 2/4-насочен самостојно-ресед самостојно заклучување

DEN 576.64

Стока
check Во продавницата

Прекинувачи Switches Product Name : Joystick Cross Switch Monolever Cross Rocker Master Switch Model : HKC-612 622 Position : 2 Rated voltage : 660 VRated current : 10 AMechanical life : 50,000 times Electrical life : 50,000 times Operating temperature : -25°C- 45°CContact Type : 2 NOMount Panel Cutout Diameter : 22мммодел : HKC-614 624 Position : 4 RATED напон : 660vrated струја : 10 Amechanical Life : 50,000 Times Leelectrical Life : 50,000 Times Operating Temperation : -25 ° C- 45 ° CCONTACT Тип : 4 Номмонт панел Дијаметар на намалување на панелот : 22мммодел Избор : Модел HKC-612 ISANATENTYPE Рачката има 2 позиција за да се повлече, и ќе се заклучи кога ќе се ракувате. Моделот HKC-622 ismomentary Type, рачката има 2 позиција да се повлече, и ќе се ресетира кога ќе се ракувате. , и ќе се заклучи кога ќе се ракувате. Моделот HKC-624 ismomentary Type, рачката има 4 позиција да се повлече и ќе се ресетира кога ќе се предадете.

Поврзани производи..