• Свеж
Winco 18 x 24 Wire Wire комунална полица за ресторани и складирање, Chrome
zoom_in

Winco 18 x 24 Wire Wire комунална полица за ресторани и складирање, Chrome

DEN 429.28

Стока
check Во продавницата

Тешка должност-Трајната конструкција од не'рѓосувачки челик му овозможува на оваа решетка за складирање да поддржува до 850 фунти по полица идеални за гаражи, канцеларии, ресторани и многу повеќе Безбедно складирање на ладно -издржи температури од -100 ° F до 500 ° F идеален за погоден за употреба во замрзнувач и фрижидери. Лесно собрание - лесно соберете се на полиците за полици (продадени одделно) без потребни алатки. Хром позлатена - мазната хромирана завршница ја намалува акумулацијата на прашината и нечистотијата.

Поврзани производи..