• Свеж
Алатка Доријан - 73310159927 - здодевен бар, E05K -SNR -08, RH, 0,378 во
zoom_in

Алатка Доријан - 73310159927 - здодевен бар, E05K -SNR -08, RH, 0,378 во

DEN 1244.80

Стока
check Во продавницата

Индексибилен држач за алатка за вртење на конецот, E05 K-SNR-08, десна рака, поставување на навојување на оваа листа Индексибилен држач за алатка за вртење на конецот, E05 K-SNR-08, десна рака, поставување на навојување на оваа листа. Индексибилно држач за алатка за вртење на конецот, E05 K-SNR-08, десна рака, поставување на навој, оваа листа е за секоја.

Поврзани производи..