• Свеж
Организатор за складирање на решетки за чевли за менување столче за чување чевли за складирање на чевли со тапациран и фиоки, 3-ниво за влез за чевли за чевли отворе?
zoom_in

Организатор за складирање на решетки за чевли за менување столче за чување чевли за складирање на чевли со тапациран и фиоки, 3-ниво за влез

DEN 206.40

Стока
check Во продавницата

Додадете одлична организација и намалете го нередот на чевлите додека сте елегантни во исто време Го прави совршено решение за складирање за вашиот влез, фоаје, гардероба, плакарот, студентски дом, внатрешен двор, кабинет, гаража итн. Шик клупа за чевли на влезот. Одликувајќи се со чисти линии и метални акценти, решетката за чевли е тапациран во задебелена постела што обезбедува голема утеха за да се потпрете. Само седнете на оваа удобна клупа за чевли и облечете ги чевлите пристојно, повеќе не стоите на едната нога или да ги облекувате чевлите што ги сквотираат на подот во непријатност. Има скриен оддел под седиштето на перница, паметен начин за чување чадори, книги, клучеви, ќебиња и духови, итн. Можете исто така да пополните чорапи, не грижете се за тоа да не ги пронајдете чорапите повеќе. Додадете одлична организација и намалете го нередот на чевлите додека сте елегантни во исто време. Го прави совршено решение за складирање за вашиот влез, фоаје, гардероба, плакарот, студентски дом, внатрешен двор, кабинет, гаража итн. Шик клупа за чевли на влезот. Одликувајќи се со чисти линии и метални акценти, решетката за чевли е тапациран во задебелена постела што обезбедува голема утеха за да се потпрете. Само седнете на оваа удобна клупа за чевли и облечете ги чевлите пристојно, повеќе не стоите на едната нога или да ги облекувате чевлите што ги сквотираат на подот во непријатност.

Поврзани производи..