• Свеж
Wallид од орев, поставени дрвени полици, лебдечки полица за складирање, полици за книги за книги за домашна просторија, висина на wallид, виси дисплеј
zoom_in

Wallид од орев, поставени дрвени полици, лебдечки полица за складирање, полици за книги за книги за домашна просторија, висина

DEN 240.00

Стока
check Во продавницата

Материјали, издржливи, пријателски, погодни за поставување книги, украси и други предмети Површината е мазна, а дрвената полица може лесно да се исчисти со крпа за чистење. Лесна и брза поправка или инсталација. Совршено погоден за кујна, дневна соба, спална соба, просторија за студии, серија на решетки за приказ на производи, итн. Користете дрвена структура, шипки на нараквици и дрвени полици. Проширете го услужниот век на кутијата за складирање и издржливиот дизајн на антички дрво го истакнува вашиот стил на накит. Опис : Материјали, издржливи, пријателски, погодни за поставување книги, украси и други артикли. Површината е мазна, а дрвената полица може лесно да се исчисти со крпа за чистење. Лесна и брза поправка или инсталација.Пефективно погоден за кујна, дневна соба, спална соба, просторија за студии, серија на решетки за приказ на производи, итн. Користете дрвена структура, шипки на нараквици и дрвени полици. Антички дизајн на дрво го истакнува вашиот стил на накит. Спецификација : Материјал : Woodcolor : Дрво во боја на пакувања : 1 * дрвена рамка на горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата да биде малку поразличен од вистинската ставка.

Material:
Wood
Color:
wood color
Package Contents:
1 * wooden frame:
Only the above package content, other products are not included.:
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the real item. The allowable measurement error is +/- 1-3cm.

Поврзани производи..