• Свеж
2 парчиња клипови за прицврстувачи на црево, клипови за прицврстување на цревото со рамен опсег, клевета за црево и аголни вилици овозможуваат пристап до стеги во с?
zoom_in

2 парчиња клипови за прицврстувачи на црево, клипови за прицврстување на цревото со рамен опсег, клевета за црево и аголни вилици овозможуваат

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Челик и ПВЦ рачка Премиум материјал : Нашите клевети за прицврстување на цревата направени од високо-каленран челик, кој е издржлив и отпорен на 'рѓа. Пакетот вклучува : 2 парчиња клипови за стегање на цревата, 1 парчиња агол на рамен опсег на црево и 1 парчиња рамни ленти за прицврстување на цревата, и двете 8,5in. Рачка за супер удобност : Рачката на Reh Clamp Plier и аголните вилици се изработени од висококвалитетна пластика која е анти-лизгање и удобно, спречувајќи го замор на рацете за време на продолжената употреба, заштедувајќи ја вашата енергија и подобрување на вашата работа. Широка функционална апликација : Совршено за тесни простори со максимален отвор од 1-3/4 ”, овие клешти за прицврстување на цревата можат да се користат на повеќето прстени за црево од типот или рамен опсег за лесно отстранување и инсталација. Прицврстувачи на типот на опсегот. Совети стапици и држете го стегачот и вртливата за пристап до повеќе агол. Челик и ПВЦ рачка. Премиум материјал : Нашите клевети за прицврстување на цревата направени од високо-каленран челик, кој е издржлив и отпорен на 'рѓа. Пакетот вклучува : 2 парчиња клипови за стегање на цревата, 1 парчиња агол на рамен опсег на црево и 1 парчиња рамни ленти за прицврстување на цревата, и двете 8,5in. Рачка за супер удобност : Рачката на Reh Clamp Plier и аголните вилици се изработени од висококвалитетна пластика која е анти-лизгање и удобно, спречувајќи го замор на рацете за време на продолжената употреба, заштедувајќи ја вашата енергија и подобрување на вашата работа.

Поврзани производи..